• Google+

«The Men» - найстильніший інтернет магазин для чоловіків

19 июля 2017 г. — Банки Украины

Багато чоловіків бажають носити стильний, але в той же час комфортний одяг, який підкреслить їх мужність і неповторність. Надати такий одяг може інтернет-магазин «The Men». Даний магазин вважається №1 для чоловіків, тут можна підібрати для себе як чоловічий одяг, так взуття, а також різні види аксесуарів і годинників. Так, інтернет-магазин чоловічого одягу продає товари від провідних виробників одягу і взуття. На порталі магазину «The Men» є блог статей, які описують правила етикету або розповідають, як поводитися з жінками, так само розкривають нові модні тренди в гардеробі чоловіків. Якщо у клієнта виникають питання з приводу роботи даного магазину, то в опції «Допомога клієнту» можна прочитати інформацію по оплаті та доставці товару, а також все, що пов'язано з програмою лояльності, обміном і поверненням товару. Одяг для чоловіків в інтернет магазині, що доставляє по всій Україні. (Львів, Івано-Франківськ, Київ та ін), для цього потрібно зайти на портал https://theman.com.ua/uk/.

Багато клієнтів вважають, що краще купувати товар в даному магазині з розпродажу. Наприклад, брендові речі тут мають знижку на 5-10%. Хітами продажів в цьому магазині є одяг в етно стилі. Особливою популярністю тут користується одяг, зроблений в українському стилі. Тут навіть шкарпетки клієнти можуть придбати з різними видами вишиванок. Варто сказати, що тут можна підібрати як повсякденний одяг, так і одяг для урочистих випадків.

В інтернет каталозі цього магазину можна вибирати товари, в залежності від напрямку одягу та взуття, також в залежності від виробника цих товарів, які є лідерами продажів, і від новинок, що надійшли в цей магазин. Саме така структурованість каталогу полегшує клієнту пошук відповідних товарів.

До кожного товару є докладний опис, вказується розмір товару, з якого матеріалу він зроблений і з чим його можна поєднувати. Також клієнт може порівняти кілька аналогічних товарів і вибрати для себе найбільш підходящий. Ще основною перевагою цього інтернет магазину є те, що клієнт відразу може побачити остаточну вартість товару з урахуванням доставки. Оплата товару може бути проведена при отриманні товарів. Доставка здійснюється компанією «Нова пошта» і при необхідності клієнт може отримати професійну консультацію від менеджерів цього порталу, які повністю охарактеризують вибраний товар клієнтом.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет