• Google+

Лiто в Карпатах

15 марта 2017 г. — Банки Украины

Відпочинок в Карпатах літом - чудова можливість і добре відпочити, і побачити унікальні природні місця, вивчити історію та традиції місцевого населення і ближче ознайомитися з місцевими пам'ятками. Карпати – це, насамперед, біосферний заповідник, оскільки майже вся його територія покрита лісом, та ще такої краси, що око не відвести. Безумовно, хоча б раз подивитися на цю красу варто, і коли ж краще це зробити, як не на відпочинку в одному з готелів туристичного комплексу «Озеро Vita».

Для комфортного проживання в готелях комплексу все передбачено: вода холодна та гаряча постійно, в кожному котеджі - Wi-Fi, отже, ви будете в курсі всіх світових подій і зможете цілодобово спілкуватися з друзями. В ресторанах і барах комплексу вас не тільки ввічливо обслужать, а й ознайомлять зі стравами місцевої кухні. Також для всіх гостей - більярд, настільний теніс, баня, рибалка, збирання ягід і грибів. З метою оздоровлення бажано відвідати термальні води, дуже багаті на вміст заліза, натрію, калію, йоду і фтору, купатися в яких можна як влітку, так і взимку.

У вільний час вас чекають на фермі кабанів, страусової фермі, оленячому розпліднику, та інших екскурсіях, які виявляться цікавими і для вас, і для ваших дітей. Катання на гірських велосипедах і квадроциклах підніме рівень адреналіну, а прогулянка на конях по райським куточкам Карпат не забудеться ніколи і назавжди залишиться у вашій пам'яті. Обов'язково пройдіться залами старовинних замків, може в одному з них ви зустрінетеся з привидом.

Відпочинок в Карпатах - чи не занадто дороге задоволення

Нарешті то ви вирішили відпочити від міського шуму і пилу, від усіх проблем і неприємностей і зацікавилися ціною відпочинку. Ознайомившись з усіма пропозиціями у туристичному комплексі «Озеро Життя» ви побачите, що ціни на відпочинок в Карпатах на сайті http://ozerovita.com/ua/tsini-na-vidpochinok-v-karpatah/ - цілком доступні, а перелік варіантів розміщення дуже великий. Для вас відкриті двері готелів: «Острів», «Черенина», «Боржава», «Лагуна», «Котово» з різним способом розміщення: люкс, напівлюкс сімейний, напівлюкс двомісний, одномісний, двомісний, двомісний +1, тримісний, для корпоративних замовлень існує гнучка система знижок.

На всі питання вам зможуть відповісти менеджери, слід тільки зателефонувати і ви отримаєте найкращі варіанти відпочинку, які вам ідеально підійдуть. Безумовно, пропозиціями слід скористатися, а в обмін ви гарантовано отримаєте чудовий відпочинок та наберетеся нових сил, так необхідних у нашому житті, повної стресів і проблем.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет