• Google+

ПАО «Банк рыночные технологии»

Участник фонда гарантирования вкладов физлиц (№ 211)
3.556
Банк є членом саморегулівної організації Асоціація «Українські фондові торговці», яка об'єднує ліцензіатів, які здійснюють діяльність з торгівлі цінними паперами (Свідоцтво № 1044 від 09.06.2011 р.).

Метою створення Банку є забезпечення стабільних показників прибутковості акціонерного капіталу шляхом отримання прибутку від надання кожному клієнту повного комплексу найсучасніших банківських продуктів та послуг.

Місією Банку є задоволення потреб суспільства у банківських послугах високої якості шляхом постійного впровадження новітніх досягнень в області інформаційних технологій, удосконалюванні бізнес-процесів і підвищенні рівня сервісу.

Місія є основою позиціонування Банку на ринку банківських послуг. Банк планує сформувати імідж банківської установи, що надає високоякісне обслуговування на ринку фінансових послуг, як з точки зору сервісу, так і з точки зору професійності персоналу. Банк є універсальною банківською установою, яка планує надавати повний спектр банківських послуг різноманітному колу клієнтів.

Обновлено: 8 июля 2012 г.

Отзывы о банке

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет