• Google+

В Публічне акціонерне товариство «Західінкомбанк» запроваджено тимчасову адміністрацію

2 июня 2014 г. — Фонд гарантування вкладів фізичних осіб

На підставі постанови Правління Національного банку України від 28.05.14 № 316 «Про віднесення Публічного акціонерного товариства «Західінкомбанк» до категорії неплатоспроможних» виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб 28.05.2014 прийнято рішення № 38 про запровадження з 29.05.2014 тимчасової адміністрації та призначення уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на тимчасову адміністрацію в Публічне акціонерне товариство «Західінкомбанк» (далі – ПАТ «Західінкомбанк»), код ЄДРПОУ: 19233095; МФО: 303484; місцезнаходження: пр-т Перемоги, 15, м. Луцьк, 43005.

Уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на  тимчасову адміністрацію в ПАТ «Західінкомбанк» призначено провідного професіонала з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу запровадження процедури тимчасової адміністрації та ліквідації департаменту врегулювання неплатоспроможності банків Яремчишина Ігоря Богдановича.

Тимчасову адміністрацію в ПАТ «Західінкомбанк» запроваджено строком на 3 місяці з 29.05.2014 по 28.08.2014.
Протягом дії тимчасової адміністрації вкладники ПАТ «Західінкомбанк» можуть отримати свої кошти за договорами банківського вкладу (депозиту), строк дії яких закінчився, та за договорами банківського рахунку. Виплати за зазначеними договорами здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день прийняття рішення Національним банком України про віднесення банку до категорії неплатоспроможних та початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Подавати до Фонду заяви на виплату коштів за договорами банківського рахунку та за договорами банківського вкладу, термін дії яких закінчився до введення та під час тимчасової адміністрації у ПАТ «Західінкомбанк», не потрібно. За такими договорами виплата коштів здійснюватиметься за списками вкладників, які формує уповноважена особа Фонду.
Про час та порядок виплат за вищезазначеними договорами буде повідомлено додатково на офіційному сайті Фонду — www.fg.gov.ua, на сайті ПАТ «Західінкомбанк» — www.inkom.lutsk.ua, та у відділеннях даного банку.

Довідкова інформація за номерами: 0 800-308-108 – «гаряча лінія» Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та за номером (0332) 78-02-01 – Гаряча лінія ПАТ «Західінкомбанк».

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет