• Google+

Відбулася робоча зустріч заступника Голови Національного банку України Ігоря Соркіна з керівництвом ПАТ “ІНГ Банк Україна”

14 декабря 2011 г. — Национальный Банк Украины

12 грудня 2011 року в Національному банку України відбулася робоча зустріч заступника Голови Національного банку України Ігоря Соркіна з керівництвом ПАТ “ІНГ Банк Україна”

У зустрічі взяли участь Голова Наглядової Ради ПАТ “ІНГ Банк Україна” Олександр Пісарук, в. о. Голови Правління ПАТ “ІНГ Банк Україна” Олексій Грінченко та генеральний менеджер ПАТ “ІНГ Банк Україна” Ерік Версавела. Головною метою зустрічі стало представлення останніх результатів діяльності банку та обговорення питань подальшої стратегії роботи ПАТ “ІНГ Банк Україна”.

Олександр Пісарук, Голова Наглядової Ради ПАТ “ІНГ Банк Україна”, щиро подякував керівництву Національного банку України за можливість проведення цієї зустрічі та двостороннього обміну думками й спостереженнями щодо теперішнього стану світової та української фінансової системи, а також планів ПАТ “ІНГ Банк Україна” на майбутній 2012 рік.

Заступник Голови Національного банку України Ігор Соркін наголосив, що і для Національного банку України вкрай важливі зустрічі в такому форматі: “Ми регулярно зустрічаємося з представниками європейських материнських компаній для того, щоб обговорити з ними стратегії розвитку банків в Україні, і ми задоволені, що наші з вами бажання співпадають”.

“ІНГ Банк – це європейський банк з глобальними можливостями, і Україна є для нас пріоритетним ринком. Так історично склалося тому, що ми відчуваємо інвестиційний довгостроковий потенціал України. Ми плануємо і надалі зміцнювати свої позиції на українському ринку”, – сказав Голова Наглядової Ради ПАТ “ІНГ Банк Україна” Олександр Пісарук.

Сторони дійшли згоди з цілого ряду питань і домовилися про підтримання постійного конструктивного діалогу та налагодження взаємовигідної співпраці у майбутньому.

“Національний банк України розуміє всю повноту своєї відповідальності за фінансову стабільність в країні та проводить велику роботу для її збереження. Ми завжди відкриті для діалогу і готові в будь-який момент сісти за стіл переговорів з інвесторами”, – підсумував Ігор Соркін.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет