• Google+

Банк «Хрещатик»: пошана тим, хто давно з нами

15 декабря 2014 г. — ПАО КБ «Хрещатик»

Акцією «Пошана за довіру» банк «Хрещатик» висловлює свою повагу тим вкладникам, які протягом тривалого часу залишаються клієнтами банку «Хрещатик», довіряючи свої заощадження фінустанові протягом усіх складних для країни періодів фінансової кризи і воєнної економіки.

У межах цієї акції клієнти, які до 31 січня 2015 р. включно відкриють або переоформлять вклад у гривні, доларах США чи євро не менше ніж на три місяці, гарантовано отримують підвищену ставку на обраний вклад. Додатковий відсоток  залежить від періоду, протягом якого клієнт розміщував кошти у банку, і становить: при терміні від 3-х до 5-ти років — 0,5 п.п.; понад 5-ти років — 1 п.п.   

«Наші пропозиції зумовлені бажанням підтримати тих вкладників, які не тільки довірили нам свої заощадження, а й впевнилися у правильності свого вибору і залишаються нашими клієнтами протягом тривалого часу, незважаючи на складні умови сьогодення, — зауважила Тетяна Кириченко, заступник начальника управління організації і підтримки вкладних програм банку. — Цю пропозицію ми впроваджуємо вже вдруге протягом цього року. За два с половиною місяця дії попередньої акції вкладники розмістили на рахунках у банку майже 135 млн грн. Тож, сподіваємося, що і цього разу наші постійні клієнти скористуються цією програмою лояльності, аби почувати себе впевненіше у завтрашньому дні».

Детальніше дізнатися умови акції «Пошана за довіру» можна на корпоративному сайті: http://www.xcitybank.com.ua/vkladi/akciya-poshana-za-doviru/

Комментарии

blog comments powered by Disqus