• Google+

ПриватБанк відкрив онлайн-продаж страхових полісів «Зелена картка» для вболівальників, які їдуть на фінал Ліги Європи до Варшави

19 мая 2015 г. — ПАО КБ «Приватбанк»


ПриватБанк відкрив онлайн-продаж страхових полісів «Зелена картка» для вболівальників «Дніпра», які їдуть на фінал Ліги Європи до Варшави власним автомобілем. Як повідомили в банку, щоб максимально оперативно отримати обов’язковий страховий поліс, його можна оформити на сайті банку та в Приват24, а оригінал поліса банк безкоштовно доставить клієнту кур’єром.

Нагадаємо, 18 травня ПриватБанк відкрив продаж квитків на фінальний матч Ліги Європи між «Дніпром» та «Севільєю», що відбудеться 27 травня у Варшаві. Для купівлі квитка достатньо зайти на спеціальну сторінку uefa.pb.ua, ввести дані закордонного паспорта, дату народження, номер картки та контактні дані. Протягом дня після отримання заявки банк спише вартість квитка та його доставки з картки, а сам квиток Вам доставить кур’єр. Також куплений квиток можна буде отримати в касі футбольного клубу «Дніпро» або на спеціальному meeting point біля стадіону у Варшаві (час і точне місце роботи буде повідомлено додатково на офіційному сайті ФК «Дніпро»).

Оплатити покупку квитка в ПриватБанку можна як карткою ПриватБанку, так і карткою будь-якого іншого банку України та світу. Вартість квитка на фінал Ліги Європи для українців становитиме 1 700 грн. У разі вибору опції доставки квитка кур’єром, додатково з картки буде списано 16 грн за доставку.

Комментарии

blog comments powered by Disqus