• Google+

УКРГАЗБАНК розробив тарифний план «Волонтер» для людей, що займаються благодійністю

24 марта 2015 г. — ПАО АБ «Укргазбанк»

УКРГАЗБАНК запровадив новий тарифний план «Волонтер», який було розроблено спеціально для осіб, що займаються благодійною діяльністю.

Фізичні особи, які організовують збір коштів на адресну медичну допомогу; на реабілітацію/протезування військовослужбовців, поранених в зоні проведення АТО; на потреби постраждалих внаслідок бойових дій на сході країни; на предметну допомогу військовим; для переселенців із зони АТО та інші види благодійності мають змогу скористатися спеціальним тарифним планом «Волонтер» на випуск платіжної картки.

Тарифний план «Волонтер» передбачає безкоштовний випуск та перевипуск картки, безкоштовне поповнення власної картки через систему Welsend та в терміналах самообслуговування Банку, безкоштовне зняття коштів в касах УКРГАЗБАНКУ та банкоматах мережі «УКРКАРТ», безкоштовні sms-повідомлення про зарахування коштів, безкоштовні розрахунки карткою за товари та послуги в торговельних мережах України, безкоштовні розрахунки карткою в мережі Інтернет з найвищим рівнем захисту (технологія 3D Secure).

«Підтримуючи принципи соціальної  відповідальності, УКРГАЗБАНК запропонував особливий тарифний план   «Волонтер» для людей, які сприяють  вирішенню нагальних соціальних проблем. Тарифний план передбачає низку преференцій, зокрема, базовий набір банківських послуг надається безкоштовно. Наприклад, випуск та перевипуск картки, зняття готівки в касах УКРГАЗБАНКУ,  sms-повідомлення про зарахування коштів, розрахунки карткою в торгових мережах України тощо», - зазначив Антон Косторніченко, директор департаменту роздрібного банкінгу УКРГАЗБАНКУ.

Суми особистого поповнення картки та поповнення третіми особами за умовами тарифного плану «Волонтер» не обмежені.

Комментарии

blog comments powered by Disqus