• Google+

Переваги депозиту для клієнтів «Дельта Банк»

26 февраля 2013 г. — Житомир.info

Наразі, один з найбільш затребуваних банківських продуктів — це депозити.

Зберігати гроші вдома не тільки небезпечно, але й невигідно. Набагато надійніше довірити їх збереження стабільній фінансовій установі.

Заручившись підтримкою банку, також завжди можна розраховувати на кредитні кошти з невисокою процентною ставкою. Загалом, відносини з фінансовою установою можуть і повинні бути взаємовигідними та основаними на взаємній довірі, але це можливо лише за тієї умови, якщо банк, який ви обрали, надійний і стабільний.

«Дельта Банк» — банк, який відповідає всім цим вимогам. Ставши його клієнтом, ви знайдете надійного партнера і порадника в світі фінансів.

Чому саме «Дельта Банк»?

Це велика фінансова установа, яка надає весь спектр банківських послуг як приватним особам і підприємствам малого та середнього бізнесу, так і великим корпоративним клієнтам. На сьогодні він входить до ТОП-5 банків України за обсягом портфеля коштів фізичних осіб (2 місце серед інших банків за обсягом приросту в 2012р.) і в ТОП-10 банків України за обсягом активів,. Є постійним учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Навіть, у нелегкі кризові часи «Дельта Банк» повертав вклади не тільки після закінчення терміну договору, але й достроково, розглядаючи індивідуально звернення кожного вкладника.

Про переваги банку розповідає начальник Житомирського відділення АТ «Дельта Банк» Вероніка Кіпран : — Ми завжди пропонуємо своїм клієнтам прозорі умови розміщення депозитів та договорів вкладів, до того ж банк ніколи не знижує розміри процентних ставок за діючими договорами. Обираючи банк для свого вкладу, зверніть увагу на процедуру виплати процентів, можливість дострокового розірвання договору. Переконайтеся в тому, що в разі дострокового розірвання договору, ви легко повернете свої гроші. Багато клієнтів запитують, чому наші депозитні ставки сьогодні одні з найвищих? Розміри наших ставок — це не абстрактні цифри, а результат чітко збалансованої прибутковості. У нашому банку існує грамотна і ефективна модель ведення бізнесу, ми активно займаємося споживчим кредитуванням в гривні як на короткі, так і на тривалі періоди. Ми йдемо назустріч своїм клієнтам, пропонуючи їм максимально вигідні процентні ставки за депозитними програмами. Крім того, ми маємо підтримку іноземного інвестора американської компанії Cargill Financial Services International Inc., що гарантує додаткову фінансову стабільність банку.

На що, крім привабливої ставки та умов продукту, звертати увагу, обираючи банк для розміщення депозиту?

На репутацію і фінансові показники банку — цифри у звітах НБУ дадуть вам об'єктивне уявлення. Наприклад, Дельта Банк станом на 01.01.2013 р. за даними НБУ має строковий депозитний портфель фізичних осіб обсягом 11,07 млрд. грн.* (4-е місце серед усієї банківської системи України) і два роки поспіль стає «Кращим банком за депозитними програмами для населення» за результатами ІII-ІV Всеукраїнського конкурсу «Банк року-2011» та «Банк року- 2012» за версією журналу «Банкір».

Тож, дізнайтесь, наскільки надійним є розміщення вкладів у вашому банку, які місця він посідає у рейтингах, наскільки швидко повертає вклади по закінченню строку дії договору. Варто мати відносини з банком, який не лише заробляє сам, але дає можливість заробити і клієнтам. Якщо у вкладника виникне термінова потреба в грошах, «Дельта Банк» надасть кредит під заставу діючого депозиту, при цьому ми запропонуємо не розривати достроково депозит і таким чином зберегти нараховані відсотки за депозитом.

«Дельта Банк» завжди на зв'язку зі своїми клієнтами, 24 години на добу працює контакт-центр. Кваліфіковані фахівці не тільки приймають звернення та побажання наших клієнтів , вони оперативно допомагають вирішити всі питання, пов'язані з обслуговуванням і використанням банківських продуктів. Так само успішно працює система «Інтернет-банк Дельта», за допомогою якої можна не тільки керувати своїми коштами дистанційно, але навіть оформити депозит вдома і не втрачати дорогоцінний час на відвідування відділення. Щоб ви мали змогу оцінити наші банківські продукти, ми пропонуємо вам ознайомитися з деякими з них.

Депозити серії «Найкраща пропозиція» з терміном розміщення коштів на 90, 180 або 370 днів . Процентна ставка при оформленні вкладу становить до 22,50% річних у гривні, до 10 % річних у доларах США та до 9,25 % річних у євро. Щомісяця відсотки за депозитом можна отримати готівкою в касі відділення або на платіжну картку. При цьому, максимальний рівень процентної ставки ви можете отримати, розміщуючи вклади в Системі Інтернет- банк Дельта.

Якщо ви одержувач пенсійних або соціальних виплат, які здійснюються органами Пенсійного фонду або соціального захисту населення України, «Дельта Банк» пропонує Вам оформити безкоштовно Пенсійну картку для отримання цих виплат і заробляти додатково 15% річних у гривні. Наголошую на тому, що Пенсійна картка дозволяє отримувати виплати без затримки і черг, гроші доступні для зняття протягом дня після їх перерахування з органів Пенсійного фонду України або соціального захисту населення України. Зняти кошти можна безкоштовно в найближчому банкоматі або відділенні Дельта Банку, а також у банкоматах мережі банків-партнерів: «Атмосфера», «Укрсоцбанк», «Євронет». Крім того, ви можете абсолютно безкоштовно поповнювати Пенсійну картку власними коштами.

«Золотий депозит в кармані».

Це своєрідний депозитний поточний рахунок. А саме — ваш електронний гаманець, який представлений на картці VISA Gold. Картка дозволяє поповнювати та знімати кошти у будь-який період без втрати нарахованих процентів. До того ж, із карткою «Золотий гаманець в кармані» ми можете додатково заробляти до 17% річних у гривні, до 7,5% річних у доларах США, до 6,5% річних у євро, які нараховуються на постійний незнижувальний залишок коштів, розмір якого ви визначаєте самостійно. А ще, при розрахунках карткою в торгово-сервісній мережі вам повертається 1% від суми покупки.

Тим, хто найближчим часом планує затратні покупки, отже шукає гідного фінансового партнера для кредитування, інформуємо, що «Дельта Банк» пропонує унікальний, абсолютно новий банківський продукт «Готівочка». Це гривневий кредит на суму від 3 тис.грн. до 100 тис. грн. строком до чотирьох років без застави та поручителів. Рішення про видачу кредиту приймається дуже швидко, а повертати кредит дуже зручно — щомісяця рівними частинами, при цьому, у разі дострокового погашення кредиту, — комісія не стягується.

Різноманітність банківських послуг надасть вам можливість зручно та вигідно заробляти та здійснювати свої мрії. Не бійтеся користуватися банківськими інструментами — це нормальна багаторічна практика в усьому світі. Звичайно, банки заробляють, надаючи вам фінансові послуги, але вони дозволяють заробити і вам, тому що зацікавлені у постійному грошовому обігу. Отже, найголовніше — обрати надійний банк з вигідними продуктами.

Тож, звертайте увагу на історію, репутацію і фінансові показники банку, до якого маєте намір звернутися. Переглядайте звіти на сайті НБУ та спеціалізованих банківських порталах. І нарешті, зайдіть до відділення поспілкуйтеся зі спеціалістами банку. Все це допоможе вам зробити правильний вибір!

Комментарии

blog comments powered by Disqus