• Google+

Заступник голови Правління "МЕГАБАНКУ" Вікторія Підгорна: Ми постійно шукаємо нові підходи до роботи з нашими клієнтами - фізичними особами

21 марта 2013 г. — ПАО «Мегабанк»

У "МЕГАБАНКУ" по-особливому підготувалися до приходу весни.

1 березня тут стартувала акція "Весна у 3D", яка націлена, насамперед, на те, щоб подарувати клієнтам банку гарний настрій, оптимізм і позитивні емоції. Про принципи роботи з клієнтами - фізичними особами та пріоритети діяльності "МЕГАБАНКУ" в цьому напрямку розповіла заступник голови Правління "МЕГАБАНКУ" Вікторія Підгорна.

- Вікторіє Вікторівно, нещодавно в банку стартувала весняна акція. Розкажіть про неї детальніше. Як народилася ідея для цієї акції?

- В усіх відділеннях "МЕГАБАНКУ" з 1 березня стартувала акція "Весна у 3D" для вкладників - фізичних осіб. Над ідеєю для цієї акції нам довго думати не довелося, оскільки впевнена, що в усіх без винятку весна викликає романтичні настрій і почуття. Тому ми також вирішили привнести в життя наших клієнтів трохи романтики і подарувати їм можливість сходити удвох у кінотеатр на фільми, які демонструються у форматі 3D. Крім того, деякі переможці зможуть отримати в подарунок невеликі телевізори діагоналлю до 22 дюймів. Наприкінці акції серед її учасників буде розіграний основний подарунок - сучасний телевізор з ефектом 3D.

- Що потрібно для того, щоб взяти участь у цій акції?

- Для участі в акції необхідно відкрити в "МЕГАБАНКУ" депозитний рахунок і внести початкову суму в розмірі не менше 3,5 тис. грн. (або 400 доларів США, або 350 євро). Один учасник акції може відкрити кілька депозитів. Кількість переможців не обмежується. Акція триватиме до 31 травня. Офіційні правила акції та інформацію про переможців можна отримати на сайті банку та в мережі його відділень.

- Зовсім недавно, наприкінці лютого, ви підбили підсумки акції "Даруємо тепло на свята". Розкажіть про них, будь ласка.

- Близько 600 клієнтів наших відділень у 22 регіонах України стали переможцями цієї акції. Діяла вона з початку грудня до кінця лютого, тобто всю зиму.

- А скільки всього депозитів було відкрито під час дії акції?

- Під час дії акції у нас було розміщено депозитів на суму 388 млн. грн. Ті, хто ставав переможцем акції і отримував у подарунок теплий плед, були дійсно вдячні. Повірте, ми отримали масу теплих, позитивних відгуків і слів подяки від наших клієнтів, і ми цьому дуже раді. Чомусь зараз мало хто вірить у прозорість процедури визначення переможців. У нас же дійсно все було чесно.

- Яким чином визначалися переможці?

- Кожні два тижні ми підбивали підсумки акції. Кожен 10-й вкладник ставав переможцем і отримував подарунок. Кількість переможців була не обмеженою.
Результати визначення кожного переможця ми фіксували у протоколі спеціально створеної комісії. Потім протягом п'яти робочих днів у телефонному режимі інформували переможця про виграш і публікували відповідну інформацію на веб-сайті банку www.megabank.net. У такий же спосіб ми будемо визначати переможців нової акції "Весна у 3D".

- Для участі в акції необхідно відкривати якийсь певний вид вкладу?

- Клієнт може вибрати будь-який вклад, який діє на момент акції. На сьогодні у нас в банку для клієнтів - фізичних осіб пропонуються вісім видів вкладів: "Даруємо весну на рік", "На майбутнє", вклад пенсійний "Оберіг", "Строковий із правом поповнення", "Накопичувальний", "Продуктивний місяць", "Зручні гроші", "До запитання". Залежно від виду та терміну вкладу є можливість отримати до 18,75% річних за вкладами у гривні, до 8,75% річних у доларах США та до 8,5% річних у євро.

- У "МЕГАБАНКУ" завжди діють акційні пропозиції для клієнтів?

- У нас завжди є різні спеціальні пропозиції для всіх категорій клієнтів. Наприклад, не так давно, наприкінці минулого року, ми визначали і нагороджували переможця акції "Стотисячний платник через сайт Єдиного розрахункового центру (ЄРЦ)". Тоді переможець отримав у подарунок від банку сертифікат на оплату комунальних послуг на суму 1 тис. грн., а також емітовану банком картку НСМЕП у форматі "MicroSd", призначену для оплати послуг ЖКГ. Крім того, ще чотири платники, які були близькі до позначки стотисячного платежу, отримали подарунки. Усім їм видали грошові подарункові сертифікати на суму 500 грн. та спеціальні платіжні пристосування "USB" (картка НСМЕП, виконана у вигляді USB-пристрою, за допомогою якої можна через інтернет оплатити послуги ЖКГ).

Крім того, у нас завжди діють спеціальні пропозиції з обслуговування для пенсіонерів. Зокрема, ми пропонуємо їм нарахування відсотків на залишок на рахунку, безкоштовне відкриття та ведення пенсійних рахунків, безкоштовну видачу пластикових карток. Для тих пенсіонерів, які отримують пенсії через "МЕГАБАНК", ми пропонуємо більш вигідні умови і відсотки по депозитах.

Також ми розширили можливості з обслуговування пенсійних рахунків. У межах пенсійної програми "Турбота" ми запропонували пенсіонерам відкрити рахунок для отримання пенсії на більш вигідних умовах. Новий рахунок має два різні напрямки використання. По-перше, він може використовуватися як розрахунковий, і з нього можна перевести кошти на оплату комунальних послуг або перераховувати гроші для оплати товарів чи послуг. По-друге, це ощадний рахунок, який можна використовувати як накопичувальний депозит із підвищеною відсотковою ставкою. Його перевагою є те, що клієнт щомісяця отримує додатковий прибуток. Відсотки нараховуються на залишок, а клієнт має необмежений доступ до своїх грошей, і у нього немає необхідності повідомляти банк про дострокову видачу коштів.

Тобто, піклуючись про своїх клієнтів, ми завжди шукаємо нові підходи до їх обслуговування. Розробляючи акції та спеціальні пропозиції, ми розуміємо, що, перш за все, даруємо людям увагу та гарний настрій. А результатом такої роботи є щомісячне збільшення кількості наших клієнтів: станом на 1 березня поточного їх 488 тис. чоловік.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет