• Google+

«IBI-Rating» визначило індивідуальний рейтинг надійності вкладів АТ «ЄВРОГАЗБАНК» на рівні 5

21 июня 2012 г. — РА «ІBI-Rating»

Незалежне уповноважене Рейтингове агентство «IBI-Rating» повідомляє про визначення індивідуального рейтингу надійності вкладів АТ «ЄВРОГАЗБАНК» на рівні 5 (відмінна надійність).

Індивідуальний рейтинг надійності вкладів на рівні «5» означає, що фінансова установа надійна, вчасно розраховується за своїми зобов'язаннями, має добру репутацію. Імовірність виникнення проблем зі своєчасним поверненням вкладу низька, оскільки банк малочутливий до впливу зовнішніх та внутрішніх факторів.

Даний індивідуальний рейтинг надійності вкладів відображає: прийнятний рівень ліквідності, щоб нівелювати поточні ризики; наявність підтримки з боку власників; задовільну капіталізацію Банку; залежність Банку від фінансового стану окремих позичальників, яка може чинити тиск на ліквідність та капіталізацію Банку; збереження залежності Банку від фінансового стану основних кредиторів, яка обмежує його фінансову гнучкість та підвищує ризик ліквідності, а також відсутність претензій з боку клієнтів до роботи Банку.

На думку «IBI-Rating», на підвищення індивідуального рейтингу надійності вкладів може вплинути: диверсифікація ресурсної бази за кредиторами, зниження залежності від фінансового стану основних позичальників, зростання статутного капіталу Банку, підвищення диверсифікації портфеля цінних паперів та реалізація основних напрямів стратегії розвитку Банку. На зниження індивідуального рейтингу надійності вкладів може вплинути погіршення капіталізації та платоспроможності (ліквідності) Банку; зростання кредитних ризиків, погіршення якості ресурсної бази, зростання обсягу неробочих активів, а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни в цілому.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від АТ «ЄВРОГАЗБАНК», в тому числі: річна фінансова звітність за 2010-2011 рр. та І квартал 2012 року, планові показники діяльності на 2012 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет