• Google+

15 листопада відбулось відкрите засідання Правління Національного банку України

15 ноября 2011 г. — Национальный Банк Украины

Сьогодні, 15 листопада, відбулось відкрите засідання Правління Національного банку України під головуванням Сергія Арбузова, Голови Національного банку України

У засіданні взяли участь члени Правління та інші фахівці Національного банку України, зокрема доповідачами виступили:
Юрій Колобов, перший заступник Голови Національного банку України;
Ігор Соркін, заступник Голови Національного банку України;
Віра Ричаківська, заступник Голови Національного банку України;
Олена Щербакова, директор Генерального департаменту грошово-кредитної політики;
Віктор Нестеренко, директор Генерального департаменту регулювання грошового обігу.

"Сьогодні ми проводимо відкрите засідання Правління Національного банку України, оскільки ще раз бажаємо підкреслити, що НБУ з кожним днем стає все більше відкритою структурою і ми готові до спілкування. І сьогодні ми почуємо доповіді керівництва Банку щодо найважливіших економічних питань", – зазначив Голова НБУ.

Також Сергій Арбузов зауважив, що наразі вже є дані за 10 місяців поточного року, на підставі яких можна робити попередні висновки щодо економічної ситуації в державі.

"Ми спостерігаємо поступове зниження інфляції і зростання найголовнішого показника розвитку економіки країни – ВВП. Так, за 10 місяців поточного року ВВП зріс на 5,5%, а рівень інфляції при планових показниках Уряду на рівні 8,9% наразі становить 5,4%. Ми очікуємо, що цей показник до кінця року буде близько 7,5%", – зауважив Голова Національного банку України, відкриваючи засідання.

Також, під час засідання учасники доповіли про стан сучасної грошово-кредитної політики Національного банку; ситуацію в банківській системі та подальші наміри Національного банку щодо підвищення надійності банків; започаткування програми Національного банку щодо видобутку золота в Україні та активізацію роботи щодо скупки золота в населення; використання інструментів монетарної політики в сучасних умовах; випуск інвестиційних монет України тощо.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет