• Google+

Депозитний портфель фізичних осіб Головного управління по м. Києву та Київській області АТ “Ощадбанк” досяг 3 млрд. грн.

28 ноября 2011 г. — ПАО "Ощадбанк"

Як повідомив начальник Головного управління по м. Києву та Київській області Ощадбанку Леонід Савиченко, обсяг залучених коштів населення в депозитному портфелі фізичних осіб управління станом на 21 листопада 2011 року досяг 3 млрд. грн.

З цієї нагоди нещодавно відбулось нагородження вкладника, залучивши кошти якого на депозит, управлінню вдалося досягнути 3-мільярдної позначки. Цим щасливчиком став вкладник філії - Деснянського відділення №8451/0421 Павло Федієнко, який 17 листопада 2011 р. о 12 годині 11 хвилин відкрив депозитний рахунок “Строковий пенсійний” у національній валюті. Начальник Головного управління по м. Києву та Київській області Ощадбанку Леонід Савиченко привітав ювілейного вкладника, вручивши йому 10-грамовий зливок із золота 999 проби.

“Такий результат роботи управління із залучення коштів населення на депозитні рахунки свідчить про високу конкурентоспроможність і надійність Ощадбанку. Багато наших клієнтів уже мали нагоду переконатися в цьому. Чітко організована робота установ Головного управління, кваліфікований і доброзичливий персонал, розгалужена мережа, закріплена законом державна гарантія повного збереження грошових коштів та інших цінностей громадян, довірених банку – ось основні чинники надійності і довіри громадян до Ощадбанку”, – відзначив начальник Головного управління по м. Києву та Київській області Ощадбанку Леонід Савиченко.

Заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн вважає, що висока репутація та надійність банківської установи - це найголовніший його капітал. «Сьогодні надійність Ощадбанку підкріплена посиленням його позицій на ринку. Одне з наших останніх досягнень - активне нарощування депозитної бази. Зокрема, у вересні Ощадбанк став лідером серед вітчизняних банків за показником приросту строкових депозитів фізичних осіб. Ми цінуємо таке ставлення клієнтів до нашого банку і зі свого боку робимо все можливе, щоб виправдати їх довіру. Я впевнений, що бути вкладником Ощадбанку не тільки вигідно, а і престижно ", - зазначив банкір.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет