• Google+

Голова Національного банку України Сергій Арбузов відвідав з офіційним візитом Королівство Саудівська Аравія

17 января 2012 г. — Национальный Банк Украины

Голова Національного банку України Сергій Арбузов відвідав з офіційним дводенним візитом Королівство Саудівська Аравія.

Під час візиту Голова Національного банку України провів робочі зустрічі з Міністром фінансів Королівства Саудівська Аравія доктором Ібрагімом Аль-Ассафом, Головою Монетарного агентства Королівства Саудівська Аравія (SAMA) доктором Фахдом Аль-Мубараком, головами комерційних банків та керівниками великих інвестиційних компаній.

Нагадаємо, Королівство Саудівська Аравія – одна з найзаможніших країн світу, входить до G-20 та є донором Міжнародного валютного фонду.

Сергій Арбузов під час зустрічі з Міністром фінансів Королівства Саудівська Аравія д-ром Ібрагімом Аль-Ассафом обговорив питання фінансово-економічного стану України та Королівства Саудівська Аравія, перспективи розширення співпраці між центральними банками країн, а також доречність та можливості організації прямих розрахунків між країнами.

Представники Королівства Саудівська Аравія зазначили, що країна має намір розширити економічні відносини з Україною по чотирьох напрямках:

- інвестиції та фінанси,
- банківський сектор та організація розрахунків між країнами,
- торговельні операції,
- агропромисловий комплекс.

Аравійська сторона зауважила, що бачить Україну важливим партнером в розвитку співпраці між сільгоспкорпораціями країн та в інфраструктурних проектах. Крім того, представники Королівства Саудівська Аравія підкреслили, що зацікавлені в інвестуванні в Україну, а інвестори, у свою чергу, готові швидко наростити об’єми прямих і портфельних інвестицій в Україні.

Під час зустрічі сторони також зобов’язались розвивати фінансові відносини між Україною та Королівством Саудівська Аравія й висловили сподівання на подальшу плідну та ефективну співпрацю.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет