• Google+

НБУ та АУБ обговорили проблеми навколо змін процедури валютно-обмінних операцій

30 сентября 2011 г. — АУБ

З ініціативи керівництва Національного банку України відбулася зустріч Першого заступника Голови НБУ Юрія Колобова з Президентом Асоціації українських банків Олександром Сугоняко. У зустрічі також взяв участь народний депутат України, член профільного парламентського Комітету та член Ради НБУ Василь Горбаль.

Зустріч була присвячена обговоренню ситуації на валютному ринку України. Зокрема, обговорено зміни до процедури здійснення громадянами валютно-обмінних операцій, що запроваджені Постановою НБУ № 278 "Про затвердження змін до Інструкції про порядок організації і здійснення валютно-обмінних операцій на території України".

Відбулася дискусія, в ході якої Президент АУБ висловив раніш озвучену позицію Асоціації щодо необхідності спрощення процедури валютно-обмінних операцій, які здійснюються у невеликих обсягах.

Сторони погодились, що боротьба з тінізацією ринку є спільним завданням. Було обговорено різні варіанти зняття операційних ризиків, які виникли у зв’язку з запровадженням нових правил здійснення валютно-обмінних операцій громадян. Намічені контури розв’язання цих проблем.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет