• Google+

Національний банк України відзначив День української писемності та мови

9 ноября 2011 г. — Национальный Банк Украины

Сьогодні, 9 листопада 2011 року, Національний банк України відзначив загальнодержавне свято – День української писемності та мови. З нагоди свята в приміщенні банку відбулась акція – Всеукраїнський диктант національної єдності, яка проходить в Україні щорічно з 2000 року.

Головною метою акції, у якій узяли участь працівники Національного банку України, є самоперевірка знань з української мови. Відповідне доручення дав Голова Національного банку України Сергій Арбузов.

“Розвиток державної мови є складовою становлення та зміцнення української державності. У всьому світі мова є символом об’єднання народу й основою розвитку країни. На цьому шляху Україна повинна гарантувати мові підтримку, і ми, як державні службовці, маємо зробити якнайбільше для її зміцнення та розвитку”, – зазначив Сергій Арбузов.

Нагадуємо, що це свято було встановлено згідно з Указом Президента України в 1997 році і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора – послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет