• Google+

Новим Головою Правління КРЕДОБАНКу призначений Дмитро Крепак

31 мая 2012 г. — ПАО «Кредобанк»

Спостережна Рада КРЕДОБАНКу на своєму засіданні 28 травня 2012 року ухвалила рішення про призначення Дмитра Крепака на посаду Голови Правління КРЕДОБАНКу строком на три роки з дати отримання відповідного погодження Національного банку України. Як Голова Правління Дмитро Крепак буде здійснювати нагляд за вертикаллю загальнобанківського менеджменту КРЕДОБАНКу.

Починаючи з 2 липня 2012 року та до дати отримання погодження Національного банку України Дмитро Крепак буде виконувати обов'язки Голови Правління КРЕДОБАНКу.


У банківський сфері Дмитро Крепак працює з 1994 року. До обрання Головою Правління КРЕДОБАНКу він обіймав посаду Заступника Голови Правління з роздрібного бізнесу у ПАТ «Перший Український Міжнародний Банк». В період з 2006 року по 2011 рік працював в системі «Райффайзенбанк Аваль», де очолював департамент стратегії і проектів трансформаційного офісу, а згодом департамент розвитку мережі і якості обслуговування в роздрібному бізнесі. Має понад п'ятирічний досвід роботи в Сполучених шатах Америки.


Дмитро Крепак закінчив Московський державний університет міжнародних відносин (м.Москва, Російська федерація), де отримав диплом магістра з розвитку міжнародного бізнесу. У 2001 році отримав диплом MBA в Уортонській школі бізнесу Пенсільванського університету (Wharton School of Business, University of Pennsylvania), США.

Посада Голови Правління КРЕДОБАНКу залишалась вакантною з грудня 2011 року, коли завершився трирічний строк повноважень Івана Феськіва. Відтоді за рішенням Спостережної Ради обов'язки Голови Правління Банку виконує Перший Заступник Голови Правління Марцін Куксіновіч.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет