• Google+

Об’єднана мережа Ощадбанку і банків-партнерів налічує вже понад 9 тисяч банкоматів

2 сентября 2011 г. — ПАО "Ощадбанк"

Як повідомив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн, відтепер об’єднана мережа Ощадбанку і банків-партнерів становить 30% вітчизняної банкоматної мережі.
Збільшення банкоматної мережі здійснюється з метою надання сучасного рівня багатоканального обслуговування для клієнтів, що оформили в АТ «Ощадбанк» зарплатні проекти. Нещодавно вона поповнилась банкоматами ПАТ «Промінвестбанк».

потужна мережа банкоматів дає держателям платіжних карток Ощадбанку можливість знімати готівку в зручний час і зручному для них місці. Крім того, послуга зі зняття готівки у всіх банкоматах банків - партнерів для клієнтів Ощадбанку, що обслуговуються в рамках зарплатних проектів, не тарифікується",- зазначив Антон Тютюн.

До об’єднаної банкоматної мережі Ощадбанку і банків-партнерів входять: ПАТ „Дочірній банк Сбербанку Росії”, ПАТ „Енергобанк”, ВАТ „ВТБ банк”, ПАТ АБ „Укргазбанк”, ПАТ „УкрСиббанк”, АТ „Родовід Банк”, , АКБ „Укрсоцбанк”, ПАТ „Укрексімбанк”, ПАТ «Терра Банк», ПАТ КБ „Надра банк”, ПАТ «Промінвестбанк».

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет