• Google+

Ощадбанк – абсолютний лідер активності в українському медіапросторі

24 февраля 2012 г. — ПАО "Ощадбанк"

Ощадбанк став абсолютним лідером активності з якісних та кількісних показників в українських ЗМІ за підсумками 2011 року. Саме такі висновки зробила компанія NOKs fishes у своєму дослідженні "МедіаВершки".

Мета проекту «МедіаВершки” - щорічне визначення в групі великих та найбільших банків тих, хто найбільш творчо, креативно і результативно працює над створенням свого іміджу за допомогою медіаінструментів. Компанія NOKs fishes досліджує медіаполе українських банків в розрізі іміджевих (репутаційних) блоків.

Ощадбанк став лідером у таких номінаціях: „За креативність у формуванні власної іміджевої стратегії у ЗМІ та як абсолютний Велетень та Естет загального медіарезонансу”, „За креативність у формування власної іміджевої стратегії у ЗМІ та як банк, що показав найбільш динамічне зростання кількісних та якісних показників резонансу у 2011 році”, „Велетень та Естет резонансу в медіа тем репутаційного блоку „Внутрішні комунікації”, «Естет резонансу в медіа тем репутаційного блоку „Продукти та послуги”, „Естет резонансу в медіа послуг корпоративного бізнесу”, „Велетень та Естет резонансу в медіа тем репутаційного блоку „Зовнішні комунікації”. Голова правління Ощадбанку Сергій Подрезов отримав диплом „Естет резонансу – банкір, який найбільш якісно працював з медіа по темах репутаційного блоку „Внутрішні комунікації”.

«Статус державного банку зобов'язує нас дотримуватися в роботі принципів відкритості і прозорості. Адже відкритість банку - це шлях до довіри з боку його клієнтів і партнерів. Комунікації з мас-медіа ми розглядаємо як важливу складову зміцнення ділової репутації, тому і надалі будемо забезпечувати для громадськості максимум інформації про цілі та мотиви своїх дій», - повідомив голова правління Ощадбанку Сергій Подрєзов.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет