• Google+

Ощадбанк посів друге місце в рейтингу надійності українських банків за версією РА „Стандарт-Рейтинг”

30 сентября 2011 г. — ПАО "Ощадбанк"

Ощадбанк отримав найвищу оцінку надійності та посів друге місце в рейтингу надійності українських банків за результатами роботи в першому півріччі 2011 року, презентованому рейтинговим агентством „Стандарт-Рейтинг”.

Як зазначили упорядники рейтингу, державні банки залишаються фундаментом стабільності банківської системи України. Банки-лідери рейтингу мають міцні позиції на ринку - кожний у певному сегменті - і залишаються надійними.

Крім цього, Ощадбанк посідає почесне друге місце у ТОП-20 українських банків за показником приросту кредитних портфелів за підсумками першого півріччя 2011 року. На думку експертів агентства, темпи збільшення кредитних портфелів свідчать не тільки про те, скільки банками вкладено в розвиток економіки, а й про обсяги їх вільних ресурсів для кредитування. За їхньою оцінкою, в цілому ситуація в банківському секторі покращилась, зменшилась збитковість операцій, почали зростати процентні доходи банків, знизилась кількість збиткових кредитних установ.

Сьогодні вкрай важливою залишається подальша підтримка монетарної стабільності для забезпечення процесів пожвавлення кредитування населення. Збільшення на 20-30% обсягів кредитів, наданих банками фізичним особам у річному обчисленні, остаточно знизила ймовірність повернення кризових явищ у банківську систему.

Рейтинг надійності українських банків за версією рейтингового агентства „Стандарт-Рейтинг” оприлюднено в газеті „Урядовий кур’єр” від 29.09.2011 р.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет