• Google+

Ощадбанк посів друге місце в рейтингу наднадійності банків за версією журналу «Личный счет»

8 декабря 2011 г. — ПАО "Ощадбанк"

За даними традиційного дослідження журналу «Личный счет», Ощадбанк увійшов до трійки лідерів „Рейтингу наднадійності банківських установ”.

До рейтингу увійшли 20 банків, які продемонстрували найвищу надійність у період з 01.10.2008 р. по 01.10.2011 р. При розрахунках підсумкового бала враховувалась динаміка чотирьох показників діяльності банків: капітал, депозити фізичних осіб та юридичних осіб, прибуток на 01.10.2011 р.

Як зазначають упорядники рейтингу, „серед наднадійних лідируючі позиції займають державні банки. Якщо вважати, що криза пішла комусь на користь, то держбанки точно опиняться серед везунчиків. До 2008-го вони лише втрачали свої позиції. Зараз же навпаки. З кожним новим рейтингом держбанки тільки нарощують міць”.

"Личный счет" - перший в Україні журнал про персональні гроші. Журнал орієнтований на представників середнього класу. Мета журналу - допомогти читачам орієнтуватися у фінансових послугах і, в кінцевому підсумку, - у способах примноження та збереження особистих грошей.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет