• Google+

Ощадбанк продовжує активно розвивати торговий еквайринг

1 марта 2012 г. — ПАО "Ощадбанк"

Ощадбанк продовжує активно освоювати ринок еквайрингових послуг, на який він вийшов у 2011 році

За даними „Огляду ринку еквайрингу”, представленого Інтернет-виданням Prostobiz.ua, Ощадбанк став банком-активістом за приростом кількості терміналів. Як наголошується в огляді, „Особливо вражає успіх Ощадбанку, у якого до 2011 року терміналів не було, а тепер вже майже 600 штук”. За цим показником Ощадбанк посів 7-е місце.

Сьогодні Ощадбанк пропонує найпривабливіші тарифи на обслуговування POS-терміналів. Незважаючи на загальну тенденцію різкого подорожчання абонентської плати за обслуговування, Ощадбанк пропонує мінімальну плату за кожен термінал. Крім того, банк пропонує єдиний тариф за обслуговування як власних карток, так і карток інших банків. Всі тарифи розраховуються індивідуально для кожного клієнта з урахуванням виду діяльності та торгових оборотів.
Аналітики Prostobiz.ua відзначили також активність карток, емітованих Ощадбанком, що склала 89%.

Як повідомила начальник управління торгового еквайрінгу Ощадбанку Анастасія Шевченко, в планах банку на 2012 рік зміцнення його позицій на ринку еквайрингових послуг. „Для більш комфортного обслуговування наших клієнтів ми плануємо налагодити співпрацю з найпопулярнішими серед українців великими торгово-сервісними підприємствами та збільшити кількість POS-терміналів по всій Україні на більш ніж 2000 шт.”, - розповіла Анастасія Шевченко.

Перелік клієнтів, які вже перебувають на еквайринговому обслуговуванні в АТ «Ощадбанк», не обмежуються такими торговими мережами, як магазини побутової техніки «Технополіс», гіпермаркети «Ашан», АЗС «WOG», супермаркети «Вопак», магазини одягу «Lee Cooper», торгівельно-розважальні центри «Dream Town», автомобільні дилерські центри «Віді Груп» та ін.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет