• Google+

Ощадбанк пропонує монети до Різдва

14 декабря 2011 г. — ПАО "Ощадбанк"

Наближаються зимові свята. Зазвичай підготовка до них починається заздалегідь, з пошуку подарунків рідним і близьким. Пам’ятним подарунком до одного з найвеличніших християнських свят можуть стати різдвяні монети, які пропонує своїм клієнтам Ощадбанк.

Срібна кольорова монета „З Різдвом Христовим”

Монета виготовлена в народному стилі. Реверс її містить яскраве кольорове зображення колядників на фоні мальовничих сільських краєвидів у Різдвяну ніч. Цей малюнок є символічним, оскільки саме колядки, в яких прославляється новонароджений Христос, є невід’ємним атрибутом святкування Різдва в Україні. Колядники ідуть з колядою від хати до хати, сповіщаючи радісну новину – народження сина Божого. Прикрашає реверс монети і осяйна Різдвяна зірка.
Номінал монети - 5 доларів, проба – 925, маса – 31,1 г, емітент – Острови Кука, тираж – 500 од., рік випуску – 2011.

Золота монета „Різдвяний ангел”

Вдалим різдвяним подарунком також може стати золота монета „Різдвяний ангел”. Адже зображене на ній спляче янголятко несе виключно позитивні емоції. Номінал монети - 10 доларів, проба – 999,9, маса – 1,24 г, емітент – Острови Кука, тираж – 25 000 од., рік випуску – 2007.

Срібна монета „Різдво”

Не менш привабливим подарунком може стати і монета “Різдво” Республіки Андорра. Це срібна монета з частковою позолотою досить незвичайної форми. Тема монети - Святе Сімейство. Цікавинкою монети є те, що Різдвяна зірка на ній насправді виблискує, адже виготовлена із компонентами Swarovski. Таке оздоблення робить монету ще більш виразною та неповторною.
Номінал монети - 10 динарів, проба – 999,9, маса – 25 г, тираж – 5 000 од., рік випуску – 2007.

З асортиментним рядом монет, які пропонує своїм клієнтам Ощадбанк, можна ознайомитись на офіційній сторінці банку в Інтернеті.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет