• Google+

Ощадбанк розпочав здійснювати грошові перекази за системою RIA Money Transfers

12 декабря 2011 г. — ПАО "Ощадбанк"

Установи Ощадбанку вже розпочали здійснювати видачу переказів грошових коштів за міжнародною системою переказів RIA Money Transfers.

Відтепер клієнти Ощадбанку зможуть скористатися переказами RIA в понад 2 тис. відділень банку. Виплата переказів здійснюється в доларах США та євро. Серед безперечних переваг переказів RIA - широка географія пунктів (понад 144 тис.), адже система RIA Money Transfers, яка є третьою за величиною системою грошових переказів у світі, діє у 137 країнах Європи, Південної Азії, Африки і Америки. Приваблює клієнтів і відсутність комісії при отриманні переказу, який стає доступним до виплати вже через 10 хвилин після відправлення. А відправляти гроші за цією системою клієнти зможуть вже у січні наступного року.

„Ощадбанк – один із небагатьох банків, який пропонує широкий вибір термінових грошових переказів. Сьогодні ми працюємо з 12 міжнародними платіжними системами і плануємо подальше розширення цього сервісу. З року в рік грошові перекази стають дедалі популярнішими. Тому ми намагаємось якомога повніше задовольнити потреби наших клієнтів в таких послугах. Банк надає клієнту можливість вибирати найприйнятніші для себе умови та здійснювати перекази практично в будь-яку точку планети”, - розповідає заступник директора департаменту роздрібного бізнесу Ощадбанку Олександр Нестеренко.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет