• Google+

Ощадбанк розпочинає кредитування громадян на придбання житла в об’єктах компанії ТММ під 12% річних

29 ноября 2011 г. — ПАО "Ощадбанк"

АТ „Ощадбанк” у співпраці з девелоперсько-будівельною компанією ТММ розпочинає кредитування громадян на придбання готової житлової нерухомості в об’єктах ТММ.

Новий кредитний продукт діятиме для клієнтів Головного управління Ощадбанку по м. Києву та Київській області та Харківського обласного управління. Отримати кредит на придбання готового житла у об’єктах компанії ТММ можна за процентною ставкою 12% річних у національній валюті при погашенні кредиту рівними частинами. При цьому розмір початкового внеску становить від 30 % від вартості житла, що придбавається, без надання в забезпечення додаткового майна. Максимальний строк користування кредитом – 20 років.

„Сьогодні основними чинниками, що стримують розвиток іпотечного кредитування, є висока вартість житла та недостатні доходи населення. Окрім цього, високий рівень процентних ставок за кредитами не дозволяє суттєво збільшити обсяги кредитування населення. У зв'язку з цим ми розробили спільну з компанією ТММ програму, яка дозволить нашим клієнтам отримати кредитні кошти на купівлю квартир за доступними умовами”, - прокоментував цю подію заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Кредити надаються для придбання житла за наступними об’єктами:

м. Київ, вул. Ломоносова, 73-79 (1 черга) – житловий комплекс „Сонячна брама”;
м. Київ, просп. Комарова, 26 – житловий комплекс „Авіатор”;
м. Харків, вул. Кузнечна, 22, буд. 1, 2 – житловий комплекс „Каскад”;
м. Харків, вул. Олімпійська, 10 Б – житловий комплекс „Едельвейс”;
м. Харків, вул. Потебні, 6 – житловий комплекс „Карат”;
м. Харків вул. Бакуліна, 13 – житловий комплекс „Фламінго”;
м. Харків, пров. Отакара Яроша, 20 – житловий комплекс „Ультра”.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет