• Google+

Ощадбанк став активним учасником ринку торгового еквайрингу України

9 декабря 2011 г. — ПАО "Ощадбанк"

У 2011 році АТ „Ощадбанк” вийшов на вітчизняний ринок еквайрингових послуг і вже став його активним учасником.

На сьогодні банком встановлено понад 400 POS-терміналів у торгово-сервісних підприємствах по всій Україні. За їх кількістю протягом вересня-листопада банк піднявся із 32-ї на 16-ту позицію серед банків України.

Заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн вбачає великі перспективи розвитку торгового еквайрингу. Адже платіжні картки міцно увійшли в життя українців, а безготівкові розрахунки стають дедалі популярнішими. Торговий еквайринг вигідний для всіх його учасників.

Завдяки йому торгово-сервісні підприємства мають змогу підвищити конкурентоспроможність своєї компанії за рахунок залучення додаткового сегмента клієнтів - держателів платіжних карток міжнародних платіжних систем VISA Intl. та Mastercard Worldwide, число яких зростає з року в рік. Окрім переваг залучення нових клієнтів, збільшується торговий оборот підприємств, оскільки при розрахунках платіжними картками сума покупки в середньому стає більше на 20%. До того ж знижуються витрати при роботі з готівкою, в тому числі витрати на інкасацію, здачу виручки в банк. А клієнтів безготівкові розрахунки у торгово-сервісних мережах приваблюють своєю зручністю, безпекою та відсутністю необхідності мати із собою велику суму грошей.

«Вже кілька місяців поспіль банк активно розвиває напрям торгового еквайрингу і досяг певних результатів. Ми продовжуємо динамічно рухатися далі, оскільки у нас є велика клієнтська база, розгалужена географія присутності наших установ та ціла низка сильних конкурентних переваг. На наступний рік ми плануємо значне розширення мережі POS-терміналів та залучення на обслуговування великих торгово-сервісних підприємств. Переконана, що найближчим часом ми зможемо покращити свої результати з торгового еквайрингу - у нас чудова команда і перед нами стоять досить амбітні завдання», - повідомила начальник управління торгового еквайрінгу Ощадбанку Анастасія Шевченко.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет