• Google+

Ощадбанк визнано кращим банком з депозитних програм для населення

1 декабря 2011 г. — ПАО "Ощадбанк"

Ощадбанк став переможцем III Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2011” у номінації „Кращий банк з депозитних програм для населення” за версією журналу «Банкиръ».

Урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу відбулася 29 листопада в Києві. У конкурсі брали участь 152 українських банки. Критеріями оцінки учасників конкурсу стали такі якісні показники банків, як рівень прозорості, відкритості, відповідальності, довіри з боку клієнтів та партнерів, репутаційний рейтинг, які є величезним ресурсом і запорукою залучення клієнтів.

„Перемога Ощадбанку є цілком закономірною. Насамперед це заслуга всього 38-тисячного колективу банку, висока оцінка професійних зусиль кожного ощадбанківського працівника.

Вже 20 років наш банк успішно доводить свою ефективність і вагомість для банківської системи та економіки України в цілому. Сьогодні Ощадбанк – один із найпотужніших вітчизняних банків. І ми постійно працюємо над посиленням ринкових позицій та покращенням продуктів і послуг банку.

Ключова засада наших взаємовідносин із клієнтами – довіра. Саме завдяки довірі з боку населення Ощадбанк у вересні став лідером серед всіх банків за показником приросту строкових депозитів фізичних осіб і продовжує впевнено утримувати другу позицію на ринку”, - прокоментував цю подію голова правління Ощадбанку Сергій Подрєзов.

Спеціалізований журнал "Банкиръ'", що випускається видавництвом "КБС-Видав", розрахований на керівників і фахівців банків, фінансових директорів, аналітиків.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет