• Google+

Ощадбанк зміцнює свої позиції

24 октября 2011 г. — ПАО "Ощадбанк"

Підсумки діяльності АТ „Ощадбанк” за 9 місяців 2011 року свідчать про те, що йому вдалося не тільки зберегти позитивну динаміку розвитку, а й значно покращити свої позиції в рейтингу найбільших банків України.

Так, за розміром чистих активів, які на 01.10.2011 р. склали більше 75 млрд. грн., у рейтингу вітчизняних банків Ощадбанк посів друге місце, в той час як на початок року банк посідав третю позицію за цим показником. У вересні п.р. в умовах жорсткої ринкової конкуренції банк продемонстрував найбільший серед банківських установ приріст кредитного портфеля, який на 01.10.2011 р. перевищив 56 млрд. грн. За цим показником банк також другий у рейтингу. В основному зростання показників відбулося за рахунок кредитування реального сектору економіки.

Банк не тільки ефективно кредитує економіку, а й активно залучає кошти населення на депозитні та поточні рахунки. Завдяки довірі до державного банку з боку вкладників, конкурентній депозитній програмі, він став лідером серед всіх банків за показником приросту строкових депозитів фізичних осіб у вересні поточного року. Незважаючи на зафіксований у вересні 2011 року в цілому по банківській системі відтік коштів населення, приріст строкових коштів фізичних осіб в Ощадбанку перевищив 320 млн.грн. Станом на 01.10.2011 р. залишки коштів населення в Ощадбанку перевищили 24 млрд.грн., і за цим показником банк продовжує впевнено утримувати другу позицію на ринку.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет