• Google+

ПАТ "Інтербанк" віднесено до категорії неплатоспроможних

24 апреля 2014 г. — Национальный Банк Украины

У зв'язку з незадовільним фінансовим станом та загрозою інтересам кредиторів та вкладників ПАТ "Інтербанк" сьогодні, 23 квітня 2014 р., Правління Національного банку прийняло постанову про віднесення зазначеного банку до категорії неплатоспроможних.

У відповідності до чинного законодавства банк віднесений до категорії неплатоспроможних підпадає під юриздикцію Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, який запроваджує тимчасову адміністрацію та призначає уповноважених осіб у цій фінансовій установі.

Фонд повинен у визначений законом термін забезпечити пошук потенційних інвесторів або при відсутності таких запропонувати виведення неплатоспроможного банку з ринку у найбільш економічно вигідний спосіб.

Звертаємо увагу, що Фонд гарантує кожному вкладнику відшкодування коштів за його вкладом. Кошти відшкодовуються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день прийняття рішення Національним банком про віднесення банку до категорії неплатоспроможних і початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше суми граничного розміру відшкодування коштів за вкладами, установленого на дату прийняття такого рішення, незалежно від кількості вкладів в одному банку. На сьогодні гарантована сума відшкодування за вкладами становить 200,0 тис. грн.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет