• Google+

ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™, пропонує велику кількість цікавих активностей у фан-зоні, що діятиме під час УЄФА ЄВРО 2012

1 июня 2012 г. — ПАО «Укрсоцбанк»

ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™, надає можливість кожному бажаючому отримати незабутні враження та велику кількість позитивних емоцій і пропонує відвідати стенд, розміщеній у фан-зоні чемпіонату УЄФА ЄВРО 2012.

Фан-зони працюватимуть із 7 червня по 2 липня 2012 року. Стенди ПАТ «Укрсоцбанк» будуть розміщені у 4 містах-господарях чемпіонату: Київ, Харків, Львів та Донецьк.

Підчас функціонування фан-зон на стенді ПАТ «Укрсоцбанк» щодня проходитимуть турніри з віртуального футболу для всіх бажаючих. У дні матчів ігри проходитимуть починаючи з відкриття фан-зони до 17 години, в інші дні – до закриття самої фан-зони. Кожний учасник матиме нагоду отримати пам’ятні подарунки від банку.

Також відвідувачі стенду ПАТ «Укрсоцбанк» зможуть насолодитись перевагами лаунж-зони, де буде можливість відпочити та вкритися від палкого сонця.

«Розуміючи, що на територіях фан-зон приймаючих міст відвідувачі здебільшого будуть мати шанс активно провести час, було вирішено запропонувати формат лаунж-зон. Там можна буде перепочити, подивитися, як інші грають у 3G футбол, сховатися від сонцю або дощу. Для нас дуже важливо створити комфортне перебування вболівальників на стенді UniCredit Bank», - коментує Ганна Слюсаренко, начальник Департаменту ідентичності та комунікацій ПАО «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™.

У дні матчів вхід буде здійснюватись за наявністю запрошень, у інші дні вхід вільний.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет