• Google+

Підсумки П’ятого міжнародного конкурсу пам’ятних монет "Монетне сузір’я - 2011"

5 октября 2011 г. — Национальный Банк Украины

Національний банк України взяв участь у церемонії нагородження переможців і дипломантів П’ятого міжнародного конкурсу пам’ятних монет “Монетне сузір’я - 2011”, що пройшла в Санкт-Петербурзі.

З понад 200 пам'ятних монет, представлених на конкурс 25 країнами, призами і дипломами відзначено лише близько 30. До цього числа увійшли й дві монети, випущені Національним банком України.

За підсумками конкурсу дипломи отримали такі українські монети:

в номінації “Краща монета року” – пам'ятна срібна монета номіналом 50 гривень “Острів Хортиця на Дніпрі - колиска українського козацтва”, в номінації “Сувенірна монета” – пам'ятна срібна монета номіналом 5 гривень “Рік Тигра” серії “Східний календар”.

Переможцем цьогорічного конкурсу стала золота монета
“150-ліття Банку Росії”. Вага – 5 кг. У монети особливий аверс: окрім традиційної емблеми Банку Росії, тут розміщені зображення державних символів, що використовувалися в оформленні банкнот і монет з моменту заснування банку.

Минулого року “Кращою монетою року”, як раніше повідомлялося, було визнано пам’ятну срібну монету Національного банку України “За твором М. В. Гоголя “Вечори на хуторі біля Диканьки”.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет