• Google+

Підтримай українську армію – здійсни добровільний внесок у Діамантбанку без комісії

29 апреля 2014 г. — ПАО «Диамантбанк»

У відділеннях Діамантбанку всі бажаючі, які хочуть підтримати українську армію, можуть зробити добровільні внески на користь Міністерства оборони України та Державної прикордонної служби України без сплати комісійної винагороди банку.

Нагадаємо, що для збору коштів Міністерство оборони України оголосило про акцію «Підтримай Українську армію!» та розмістило на своєму сайті номери рахунків, на які можна переказати кошти на матеріально-технічне та медичне забезпечення.

Державна прикордонна служба України також опублікувала на своєму сайті номер рахунку для здійснення благодійної матеріальної допомоги прикордонникам та членам їх родин.

Для здійснення фінансової підтримки української армії потрібно лише звернутися до будь-якого із 80-ти відділень Діамантбанку по всій території України, в якому співробітники банку нададуть детальну інформацію та допоможуть здійснити доброчинний внесок.

Отримати більш детальну інформацію можна зателефонувавши до Інформаційного центру Діамантбанку за номером 0 800 308 303 (дзвінки безкоштовні з усіх телефонів по всій Україні).

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет