• Google+

Портфель строкових депозитів Ощадбанку перевищив 15 млрд. грн.

8 ноября 2011 г. — ПАО "Ощадбанк"

Станом на 04.11.2011 р. портфель строкових депозитів Ощадбанку перевищив 15 млрд. грн., тобто збільшився з початку року на 45 %.

Сьогодні Ощадбанк пропонує широку лінійку строкових вкладів, що надає можливість вибору надійного способу зберігання та примноження коштів. Залежно від своїх потреб клієнт може вибрати депозит, умови якого передбачають накопичення коштів або вільне розпорядження грошима, що зберігаються на депозитному рахунку.

Найбільший попит у клієнтів Ощадбанку мають вклади „Комбінований”, „Депозитний” та „Строковий пенсійний”. Вклад „Комбінований” строком на 18 місяців приваблює можливістю разового вилучення коштів у повному обсязі без зміни процентної ставки. Виплата процентів: щомісячно, щоквартально, разом із поверненням вкладу; можливість поповнення. Для бажаючих скористатися гнучкою і найвигіднішою системою відсоткових ставок залежно від строку розміщення депозиту Ощадбанк пропонує вклад „Депозитний”. Строк вкладу - від 1 до 36 місяців, з пролонгацією, без поповнення. Виплата процентів: щомісячно, щоквартально, щорічно, разом із поверненням вкладу. Турбуючись про пенсіонерів, Ощадбанк пропонує вклад „Строковий пенсійний” строком на 18 місяців. Виплата процентів: щомісячно, щоквартально, разом із поверненням вкладу; можливість поповнення. Відсоткова ставка диференціюється в разі дострокового вилучення вкладу або його частини; передбачена пролонгація вкладу.

На думку заступника голови правління Ощадбанку Антона Тютюна, висока динаміка зростання портфеля строкових депозитів зумовлена кількома чинниками. „Якщо скласти портрет вкладника 2011 року, то сьогодні при виборі банку він орієнтується перш за все на гарантії за вкладом, стабільність і, безумовно, надійну ділову репутацію банківської установи. Саме таким вимогам й відповідає Ощадбанк. Крім цього, позитивних результатів ми досягли завдяки активній рекламній кампанії банку, постійній підтримці просування продуктової лінійки з боку банку”, - повідомив банкір.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет