• Google+

Про результати робочої зустрічі української делегації з керівництвом Народного банку Китаю

14 ноября 2011 г. — Национальный Банк Украины

З метою обговорення шляхів суттєвого поглиблення співпраці у фінансово-банківській сфері та в продовження діалогу, розпочатого під час візиту Голови Національного банку України Сергія Арбузова до Китаю, з 6 до 9 листопада 2011 року здійснила візит до Китайської Народної Республіки українська делегація на чолі з першим заступником Голови Національного банку України Юрієм Колобовим.

9 листопада 2011 року перший заступник Голови Національного банку України Юрій Колобов, голова ПАТ "Державний експортно-імпортний банк України" Микола Удовиченко та директор Департаменту зовнішньоекономічних відносин Національного банку України Сергій Круглик провели робочі зустрічі із заступником Голови Народного банку Китаю Ху Сяолянь та керівництвом монетарного департаменту НБК. Під час переговорів були обговорені питання монетарної та валютної політики центральних банків обох країн і запровадження нових фінансових інструментів тощо.

Крім того, під час робочих зустрічей були узгоджені деталі та досягнуті домовленості щодо підписання угоди між Національним банком України та Народним банком Китаю про валютний своп до кінця 2011 року. Укладання зазначеної угоди дасть змогу суб’єктам господарювання обох країн використовувати національні валюти для здійснення експортно-імпортних операцій та проведення розрахунків у національних валютах без залучення валют третіх країн.

Як уже раніше повідомлялося, Національний банк України здійснює роботу з валютної диверсифікації під час розрахунків з основними торговельними партнерами України як країнами – членами Європейського Союзу, так, зокрема Китаю та іншими.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет