• Google+

Про роботу місії Міжнародного валютного фонду

4 ноября 2011 г. — Национальный Банк Украины

В Україні завершує роботу місія Міжнародного валютного фонду. На сьогодні вже проведені робочі та офіційні зустрічі керівництва та експертів Національного банку України, Кабінету Міністрів України, інших державних установ України з керівництвом місії МВФ, під час яких детально обговорювались проблеми і завдання, пов’язані з подальшим продовженням співпраці в рамках спільної програми "Стенд-бай".

Національний банк України та Уряд провели плідну роботу з метою виконання спільного Меморандуму, підписаного в 2010 році, та позитивно оцінюється виконання Національним банком України всіх зобов’язань у рамках програми "Стенд-бай", уключаючи дотримання кількісних критеріїв ефективності, а також досягнення прогресу на шляху лібералізації валютного ринку.

Грошово-кредитна політика Національного банку України сфокусована на зниженні темпів інфляції та макроекономічній стабільності, уключаючи і стабільність національної валюти. Виважена валютно-курсова політика Національного банку України безперечно позитивно впливає на загальний стан економіки України та її фінансову сферу.

Україна змогла досягти істотного прогресу за останній рік у рамках здійснення реформ, унаслідок яких був прийнятий більш прогресивний податковий кодекс, реалізована пенсійна реформа та триває адміністративна реформа. Крім того, рішуче провадження Національним банком України грошово-кредитної та валютно-курсової політики є необхідною запорукою для забезпечення низької інфляції та збереження довіри до вітчизняної валюти, одночасно забезпечуючи захист відповідного рівня резервної позиції.

Національний банк України сподівається, що найближчим часом Міжнародний валютний фонд спільно з Урядом вирішить всі питання в рамках укладеного Меморандуму, що дозволить отримати наступний транш, адже це вкрай необхідно для просування України по шляху реформ.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет