• Google+

Про склад Правління Національного банку України

23 марта 2012 г. — Национальный Банк Украины

За наказом Національного банку України від 22.03.2012 № 41 відповідно до статей 16 та 19 Закону України "Про Національний банк України" Генеральний департамент інформаційних технологій та платіжних систем Національного банку України затверджено структурним підрозділом, що забезпечує виконання Національним банком України основної функції, керівник якого за посадою входить до складу Правління Національного банку України.

Фінансовий департамент Національного банку України за вищезазначеним наказом виключено із переліку структурних підрозділів, керівники яких за посадою входять до складу Правління Національного банку України.

Таким чином, з 22 березня 2012 року директор Генерального департаменту інформаційних технологій та платіжних систем Синявська Наталія Богданівна – член Правління Національного банку України.

Також повідомляємо, що директором Фінансового департаменту Національного банку України 22 березня 2012 року призначено Івашкевич Людмилу Григорівну, яка до призначення займала посаду заступника директора цього департаменту.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет