• Google+

Про стан валютного ринку у вересні

10 октября 2011 г. — Национальный Банк Украины

У вересні надходження іноземної валюти від нерезидентів перевищили платежі на їх користь на 617 млн. дол. США (в еквіваленті). Водночас на фоні сезонних чинників та напруження на міжнародних фінансових ринках спостерігалося підвищення внутрішнього попиту на іноземну валюту, який виявився більшим за валютну пропозицію.

За таких умов чистий попит на іноземну валюту нівелювався курсовими коливаннями гривні та валютними інтервенціями Національного банку України. Їх від’ємне сальдо за місяць перевищило 1,9 млрд. дол. США.

Національним банком України було підтримано платежі Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” за її зовнішніми контрактами, що сприяло своєчасному розрахунку компанії за імпортований природний газ з одночасним збереженням прогнозованої курсової динаміки гривні.

Упродовж місяця ринковий курс гривні відносно долара США за
безготівковими операціями знизився на 0,02 % – до 7,9985 грн./дол. США, а за операціями з продажу готівкових доларів США – на 0,23 % – до 8,0407 грн./дол. США.

За офіційним курсом гривня знецінилася відносно долара США на 0,03 % – до 7,9727 грн./дол. США, а відносно російського рубля та євро зміцнилася на 9,45 % та 5,44 % – до 2,5012 грн./10 рублів та 10,85,48 грн./євро відповідно.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет