• Google+

Про введення в обіг пам'ятних монет

29 февраля 2012 г. — Национальный Банк Украины

Про введення в обіг пам'ятних монет звичайної якості "Фінальний турнір чемпіонату Європи з футболу 2012 р." номіналом 1 гривня 2012 року карбування

Національний банк України уводить в обіг з 1 березня 2012 року обігову пам'ятну монету звичайної якості "Фінальний турнір чемпіонату Європи з футболу 2012 р." номіналом 1 гривня 2012 року карбування, тиражем 5 млн. штук.

Обігова пам'ятна монета "Фінальний турнір чемпіонату Європи з футболу 2012 р." номіналом 1 гривня присвячена важливій спортивній події – Фінальному турніру чемпіонату Європи з футболу, що проводитиметься в Україні та Польщі.

Монета є офіційною ліцензованою продукцією УЄФА ЄВРО 2012™.

На аверсі монети вгорі зображено малий Державний Герб України, унизу – рік карбування – 2012, в обрамленні давньоруського орнаменту в три рядки написи: УКРАЇНА /1/ ГРИВНЯ, а також логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України.

На реверсі монети зображено: напис по колу ФІНАЛЬНИЙ ТУРНІР ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ З ФУТБОЛУ 2012 р., у центрі логотип ЄВРО-2012, під яким написи: UEFA/EURO 2012™/POLAND-UKRAINE.

Монету виготовлено з алюмінієвої бронзи, якість звичайна, маса – 6,8 г, діаметр – 26 мм, товщина – 1,85 мм. Гурт монети містить написи: ОДНА ГРИВНЯ / 2012, які відокремлені один від одного крапками. По колу монети – опуклий кант, зображення та написи – рельєфні.

Художник аверсу і реверсу пам'ятної монети – Дем'яненко В. А., скульптори: аверсу – Дем'яненко В. А., реверсу – Іваненко С. В.

Обігова пам'ятна монета номіналом 1 гривня "Фінальний турнір чемпіонату Європи з футболу 2012 р." є дійсним платіжним засобом України й обов'язкова до приймання без будь-яких обмежень за її номінальною вартістю до всіх видів платежів, а також для зарахування на рахунки, вклади, акредитиви та для переказів і функціонує в обігу разом з банкнотами і обіговими монетами номіналом 1 гривня попередніх років виготовлення.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет