• Google+

Про введення в обіг серії пам’ятних монет, присвячених Фінальному турніру чемпіонату Європи з футболу 2012 року

1 декабря 2011 г. — Национальный Банк Украины

Національний банк України з нагоди проведення в Україні Фінального турніру чемпіонату Європи з футболу 2012 року, який проходитиме з 8 червня до 1 липня 2012 року в Україні та Польщі, у грудні поточного року вводить в обіг серію пам’ятних монет, присвячених цьому чемпіонату.

До цієї серії увійдуть 11 пам’ятних монет, у тому числі із золота, срібла та нейзильберу, а також обігова монета номіналом 1 гривня. На всіх монетах буде розміщено офіційний логотип Євро-2012, оскільки Національний банк України отримав дозвіл на використання офіційної символіки цього чемпіонату.

З метою забезпечення доступності пам’ятних монет, присвячених Євро-2012, для великого загалу вболівальників та нумізматів Національний банк України планує їх реалізацію через свої територіальні управління в усіх регіонах України, а також через відділення ПАТ “Укрсоцбанк”, який є національним спонсором УЕФА Євро-2012.

Презентація всієї серії пам’ятних монет запланована на кінець грудня 2011 року, після чого розпочнеться реалізація всіх найменувань та видів монет.

Про дату, час проведення презентації та початок розповсюдження монет, присвячених Євро-2012, буде повідомлено додатково.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет