• Google+

Результати роботи з недобросовісними позичальниками ПАТ “ІНПРОМБАНК” станом на 16.08.2010р.

16 августа 2010 г. — ПАО «ІНПРОМБАНК»

Тимчасовою адміністрацією ПАТ “ІНПРОМБАНК” постійно здійснюються заходи, направлені на погашення простроченої заборгованості позичальників банку згідно з Указом Президента України від 08.10.2009р. № 813/2009 “Про заходи щодо забезпечення стабільності у банківській системі” та відповідно до листа Національного банку України № 54-019/2313-19030 від 12.10.2009 р.

До недобросовісних клієнтів-позичальників, які відмовились співпрацювати з банком, станом на 16.08.2010 р. вжито наступних заходів:
Підготовлено та подано до суду на недобросовісних позичальників банку п’ятдесят вісім позовних заяв. Подано два звернення до Вищої Ради юстиції України про неправомірні рішення, які унеможливлюють погашення заборгованості недобросовісних позичальників. Подано одну заяву до Ради суддів Дніпропетровської області. Подано три звернення до Прокуратури м. Дніпропетровська. Прокуратурою Дніпропетровської області порушено кримінальну справу проти посадової особи позичальника. Два рішення оскаржено в судах вищої інстанції. Чотири заяви було подано до Служби безпеки України. Подано одну заяву до Управління податкової міліції ДПА у Харківській області та одну заяву до Державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУ МВС України в Харківській області. Подано одну заяву до Прокуратури Московського району м. Харкова. Подано заяву до Генпрокуратури про порушення кримінальної справи проти посадової особи Печерського ВДВС. Подано одну заяву до Московського РВ ГУМВС України в Харківській області. Подано одну заяву до Прокуратури Бердичівського р-ну Житомирської обл., подано одну заяву до Прокуратури Харківської обл., подано одну заяву до Прокуратури Сумської обл.

Передано інформацію до Державної прикордонної служби України з метою тимчасової заборони недобросовісним позичальникам виїзду за кордон. Прийнято судами дві ухвали про обмеження боржникам у праві виїзду за кордон.

Крім того, Тимчасова адміністрація ПАТ “ІНПРОМБАНК” проводить активну діяльність щодо ініціювання позовної роботи для стягнення заборгованості з недобросовісних позичальників та вчинення виконавчих написів на договорах застави, а саме, задоволено двадцять вісім позовних вимог до боржників та вчинено чотири виконавчих написи. Погашено заборгованість позичальника за одним виконавчим написом. Погашено заборгованість у повному обсязі за 7-ми рішеннями суду.

Списки недобросовісних позичальників розміщені на сайті банку.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет