• Google+

Стабільності національної валюти нічого не загрожує

17 февраля 2012 г. — Национальный Банк Украины

Голова Національного банку України Сергій Арбузов під час зустрічі з представниками Незалежної асоціації банків України відповів на запитання щодо очікувань Національного банку України на валютному ринку.

"Питання стабільності національної валюти продовжує хвилювати не тільки комерційні та державні банки, а й кожного громадянина. Я вже неодноразово наголошував на тому, що зараз стабільності національної валюти нічого не загрожує. Національний банк України вживає всі необхідні заходи для забезпечення стабільності платіжного балансу, від якого напряму залежить стабільність національної валюти", – зазначив Голова Національного банку України.

Сергій Арбузов нагадав: "минулого року платіжний баланс України зведено з дефіцитом, значно меншим від очікуваного. Водночас рух курсу національної валюти був прогнозованим, а ситуація на ринку – стабільною".

"Цього року Національний банк України також уживає необхідні заходи для утримання нормального – позитивного чи нульового – платіжного сальдо, і можна з упевненістю говорити про те, що рух валюти також буде прогнозованим. Тобто, ми наразі не бачимо передумов для глибокої девальвації чи ревальвації", – упевнений Голова Національного банку України.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет