• Google+

Триває співпраця Харківської облдержадміністрації з управлінням Ощадбанку області

11 июня 2012 г. — ПАО "Ощадбанк"

Нещодавно голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін відвідав Харківське обласне управління Ощадбанку. Його візит був пов'язаний з початком виплати компенсацій вкладникам Сбербанку колишнього СРСР.

Дізнавшись про ситуацію щодо виплат безпосередньо на місцях, поспілкувавшись із вкладниками та працівниками облуправління, Михайло Добкін зазначив, що всі організаційні роботи щодо виплат компенсаційних коштів проведені на високому рівні, і на відміну від 2008 року вкладники можуть отримати свої гроші без черг і будь-яких незручностей.


«Підготовча робота виявилась настільки своєчасною і вдалою, що на сьогодні в установах банку немає жодного ажіотажу з отриманням коштів. Ви пам'ятаєте, як у 2008 році люди юрмилися біля філій банку, нервувались і через незручності хороша ідея була затьмарена поганою організацією. Зараз все відбувається цивілізовано. У зручний спосіб кожний вкладник може дізнатися про день і час відвідання установи банку, завдяки чому немає черг», - наголосив очільник області.

Оксана Сороколіта - начальник Харківського облуправління Ощадбанку повідомила, що в Харківській області до Реєстру вкладників Сбербанку колишнього СРСР внесено 328 тис. громадян. З них 112 тис. вкладників пройшли процес актуалізації, а 11 тис. чол. станом на 7 червня п.р. вже отримали належні їм компенсаційні кошти. „Команда Харківського облуправління Ощадбанку робить усе можливе, щоб соціальні ініціативи Президента виконувалися на високому рівні», - підкреслила Оксана Сороколіта.

Слід зазначити, що за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально–економічний розвиток міста Харкова і вітчизняної банківської системи колектив Харківського обласного управління АТ „Ощадбанк" нагороджено Почесною грамотою виконкому міської ради.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет