• Google+

УКРГАЗБАНК запроваджує першу в Україні програму із надання електромобілів у лізинг

19 октября 2015 г. — ПАО АБ «Укргазбанк»

УКРГАЗБАНК спільно з Електроклубом Z.E. mobiles та компанією «ЛізингФінанс» запускають першу на українському ринку програму надання електромобілів у лізинг для представників бізнесу.

Програма розроблена в рамках пріоритетного для Банку напрямку підтримки енергоефективних та екологічних проектів. За її умовами, підприємці та юридичні особи зможуть отримати в лізинг строком  до 3 років електромобілі всіх відомих виробників.

«Програма спрямована на підтримку, в першу чергу, представників малого та середнього бізнесу, діяльність яких безпосередньо пов’язана із значним обсягом перевезень. Використання електромобілів дозволить суттєво зменшити витрати на паливо та на обслуговування транспорту.  До того ж лізингова схема, що пропонується, є максимально зручною з точки зору витрат та документарного оформлення для бізнесу», - зазначив заступник директора департаменту корпоративного банкінгу та транзакційного бізнесу УКРГАЗБАНКУ Олександр Ігнатенко.

Ще однією важливою перевагою програми, яку пропонує УКРГАЗБАНК, є участь у ній провідного дилера електромобілів, що займає лідируючі позиції на ринку, який тільки починає з’являтись в Україні.

«Але найголовнішим є те, що це не просто чергова бізнес-програма. Впроваджуючи її першим в Україні, УКРГАЗБАНК підтверджує свій статус екологічного банку, якій бере активну участь у мінімізації шкоди навколишньому середовищу», – підкреслив Олександр Ігнатенко.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет