• Google+

УКРГАЗБАНК вже видає перші кредити за програмою «Тепла оселя»

28 мая 2015 г. — ПАО АБ «Укргазбанк»

26 травня УКРГАЗБАНК видав перші два кредити за програмою ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження «Тепла оселя». Кредити були видані жителям Закарпаття на придбання вікон з двокамерними енергоефективними склопакетами.

Обидва кредити видані строком на 3 роки. Завдяки державній підтримці позичальники отримають відшкодування 30% суми кредитних коштів, залучених на придбання такого склопакету. Виконавцем державної програми та розпорядником виділених на реалізацію коштів є Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

«Це наші «перші ластівки» в реалізації програми «Тепла оселя». Ця програма надасть можливість кожному мешканцю ефективно використовувати енергоресурси, а головне - істотно зменшити навантаження на сімейний бюджет, враховуючи суттєве підвищення комунальних платежів. Як державний банк ми плануємо досягти значних результатів у реалізації програм ефективного використання енергетичних ресурсів і вже зараз на розгляді знаходяться близько 20 таких заявок з усієї України. Ми бачимо великі перспективи роботи у цьому секторі, нашими клієнтами, безумовно, стануть як фізичні особи , так і ОСББ та ЖБК. Радий, що українці почали все частіше піклуватися про збереження енергетичних ресурсів, а в результаті отримують суттєву економію власних коштів», - зазначив в.о. Голови Правління УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко.

Нагадаємо, термін кредитування за програмою «Тепла оселя» становить від 1 до 3 років. Процентна ставка за кредитом – 25% річних. Максимальна сума кредиту – до 50 тис. грн.

Комментарии

blog comments powered by Disqus