• Google+

В Ощадбанку триває оновлення парку інкасаційних броньованих автомобілів

19 декабря 2011 г. — ПАО "Ощадбанк"

Як повідомив заступник голови правління Ощадбанку Євгеній Драчко-Єрмоленко, протягом IV кварталу поточного року банк придбав 193 автомобіля, які мають панцерований захист від вогнепальної зброї.

Оновлення парку інкасаційних броньованих автомобілів в Ощадбанку здійснюється на виконання постанови Правління Національного банку України від 10.07.2009 № 399 щодо поетапного, протягом 5 років, переходу банками України на використання виключно броньованих транспортних засобів під час перевезення валютних цінностей та інкасації коштів.

Такі автомобілі відповідають всім вимогам для безпечного проведення інкасації готівки та перевезення валютних цінностей. Таким чином, на даний час майже 40 % автомобілів інкасаційного парку є броньованими.

Служба інкасації та перевезення цінностей Ощадбанку є однією з найбільших в Україні. В її складі працюють 365 підрозділів по всій країні, тобто майже в кожному районному центрі. В багатьох регіонах банк займає провідну позицію на ринку інкасаційних послуг, що свідчить про її високу конкурентоспроможність. Крім установ власної мережі банку, служба інкасації обслуговує також інших суб’єктів господарювання – понад 4,5 тис. юридичних осіб і 3,3 тис. установ інших банків.

Крім цього, всі автомобілі служби інкасації обладнані системою відстеження рухомих об‘єктів (GPS), яка дає змогу передавати сигнал “Тривоги” на операторські місця в регіональних управліннях та точно визначити місцезнаходження кожного автомобіля.

„Сьогодні наша служба інкасації пропонує повний спектр інкасаторських послуг. Ще одним великим плюсом на користь інкасаторської служби Ощадбанку є те, що серед вітчизняних банків лише інкасатори Ощадбанку мають дозвіл на носіння вогнепальної (в т.ч. автоматичної) зброї”, - розповів Євгеній Драчко-Єрмоленко.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет