• Google+

Відбулася робоча зустріч заступника Голови Національного банку України Ігоря Соркіна з Головою регіону Центральної та Східної Європи Дойче Банку АГ

9 декабря 2011 г. — Национальный Банк Украины

8 грудня 2011 року в Національному банку України відбулася робоча зустріч заступника Голови Національного банку України Ігоря Соркіна з Головою регіону Центральної та Східної Європи Дойче Банку АГ Пітером Тільзом.

У зустрічі також узяли участь радник Голови Дойче Банку Дітмар Штудеманн та Голова Правління ПАТ "Дойче Банк ДБУ" Костянтин Сєрьогін. Головною метою зустрічі стало обговорення питань майбутньої стратегії роботи Дойче Банку АГ в Україні.

Заступник Голови Національного банку України Ігор Соркін подякував представникам Дойче Банку АГ за можливість обговорити стан та стратегію розвитку Дойче Банку АГ в Україні, а також підкреслив важливість діалогу для обміну думок та обговорення загальних завдань українсько-німецького співробітництва у банківській сфері.

"Сьогодні Національний банк України взяв собі за правило запрошувати керівників європейських банків для того, щоб обговорити їх стратегію розвитку в Україні на майбутнє та почути з перших вуст, чим банк планує займатися найближчим часом", – сказав він.

Голова регіону Центральної та Східної Європи Дойче Банку АГ Пітер Тільз повідомив, що Дойче Банк АГ в Україні працює вже 3 роки і за останній рік значно розширив спектр своєї бізнес-активності.

"Беручи до уваги цьогорічні фінансові результати, які виявилися навіть кращими, ніж ми очікували, ми бачимо позитивні можливості і в наступному році та плануємо активізувати свою присутність в Україні як у банківській сфері, так і в привабливих інвестиційних проектах", – запевнив Пітер Тільз.

"Нам дуже приємно чути, що Дойче Банк АГ налаштований і надалі розвивати свій бізнес в Україні, що він зацікавлений в Україні як у діловому партнері. Національний банк України уважно стежить за кроками Дойче Банку АГ в Україні і бачить суттєвий прогрес у вашій діяльності", – відзначив Ігор Соркін.

Зустріч відбулася в атмосфері конструктивного обговорення, усі присутні відзначили важливість зустрічей у такому форматі та висловили зацікавленість у підтриманні постійного двостороннього діалогу.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет