• Google+

Щодо проведення Національним банком України позачергового процентного тендеру з підтримання ліквідності банків

24 ноября 2011 г. — Национальный Банк Украины

22 листопада 2011 року відбулась зустріч керівництва Національного банку України з керівниками казначейських підрозділів найбільших банків. На ній сторони обговорили питання поточного стану грошово-кредитного ринку, прогнозів його розвитку, вжиття заходів з метою ефективного його регулювання та нівелювання зовнішньоекономічних ризиків.

Під час зустрічі представники банківської спільноти звернулися до Національного банку України з проханням підтримати їх установи додатковою ліквідністю.

Враховуючи це, Національний банк України 22 листопада поточного року оголосив про проведення позачергового процентного тендера з підтримання ліквідності банків. Проведення тендеру оголошено на 24 листопада 2011 року.

Загальна сума запропонованого Національним банком України кредиту становить 1 млрд. гривень, строк кредитування – до 30 листопада 2011 року.

Заявки на зазначений позачерговий тендер приймалися до 17.00 23 листопада 2011 року. Станом на цей час Національний банк України отримав одну заявку на участь у позачерговому процентному тендері від одного банку із заявленою сумою – 44,5 млн. грн.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет