• Google+

Щодо зустрічі Голови Національного банку України з Надзвичайним і Повноважним послом Китайської Народної Республіки

15 марта 2012 г. — Национальный Банк Украины

14 березня 2012 року в приміщені Національного банку України відбулась робоча зустріч Голови Національного банку України Сергія Арбузова із Надзвичайним і Повноважним послом Китайської Народної Республіки в Україні Чжан Сіюнем.

Під час зустрічі сторони обговорили питання співпраці між Україною та КНР. Зокрема Надзвичайний і Повноважний посол КНР в Україні Чжан Сіюнь зазначив: “Між нашими країнами налагоджена плідна фінансова та кредитна співпраця. Наразі ми готуємось до чергового візиту української делегації до Китаю, і для нас дуже важливо, щоб цей візит став максимально результативним”.

У свою чергу Голова Національного банку України Сергій Арбузов підтвердив, що Україна приділяє значну увагу співпраці Центрального банку України з Центральним банком КНР. “Головним питанням залишається підписання між Національним банком України і Народним банком Китаю угоди СВОП. Ця угода дасть змогу активізувати розрахунки між нашими державами у національних валютах – українській гривні та китайському юаню. На сьогодні щодо цього документа залишилось вирішити декілька технічних питань. Завершення перемовин свідчитиме про те, що наші відносини перейшли у практичну площину”, – зазначив Сергій Арбузов.

Також під час зустрічі сторони обговорили питання інвестування китайського капіталу в економіку України. “Ми знаємо, що китайські інвестори насамперед цікавляться сільським господарством, геологією та видобутком корисних копалин. Під час минулого візиту до КНР ми провели зустрічі з різними інвестиційними фондами і побачили їх зацікавленість, було обговорено низку проектів, які можуть розвиватися в Україні із залученням китайського капіталу”, – зауважив Голова Національного банку України.

Крім того, за словами Сергія Арбузова, під час минулих візитів до КНР були проведені зустрічі з керівництвом Ексімбанку Китаю з питань поглиблення співпраці між АТ “Укрексімбанк” та Ексімбанком Китаю, зокрема обговорювалося питання фінансування деяких проектів в Україні із залученням китайського капіталу.

“Ексімбанк Китаю – найактивніший партнер та учасник фінансування інвестиційних програм у світі. Переконаний, його керівництво має зацікавленість у тому, щоб створити постійне представництво свого банку в Україні”, – додав Чжан Сіюнь.

Насамкінець Надзвичайний і Повноважний посол КНР в Україні Чжан Сіюнь подякував за зустріч і запевнив Голову Національного банку України Сергія Арбузова у готовності зробити все необхідне для підготовки та проведення майбутнього візиту української делегації до КНР.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет