• Google+

Щодо зустрічі керівництва Національного банку України з представниками австрійських наглядових органів

20 марта 2012 г. — Национальный Банк Украины

19 березня 2012 року в Національному банку України відбулася зустріч заступника Голови Національного банку І.В.Соркіна та керівників провідних департаментів з представниками австрійських наглядових органів – Національного банку Австрії (OeNB) і Органу нагляду за фінансовим ринком Австрії (FMA).

Під час зустрічі представники Національного банку України проінформували австрійських колег про поточний стан економічного розвитку України, зокрема рівень інфляції, стан платіжного балансу, перспективи економічного зростання. Були обговорені оцінки основних макроекономічних параметрів до кінця поточного року та на середньострокову перспективу.

До уваги австрійської сторони також була представлена інформація про поточний стан розвитку банківської системи України та результати її діяльності у 2011 році. Представники наглядових органів Австрії були проінформовані про позитивні тенденції, які спостерігаються в діяльності українських банків, включаючи збільшення обсягів активних і пасивних операцій, прибуткову діяльність банків в поточному році, а також подальше зростання довіри до банківської системи з боку населення.

Сторони обмінялися поглядами щодо важливості вжиття наглядовими органами належних заходів для мінімізації потенційних ризиків, що можуть виникнути внаслідок складної економічної ситуації в деяких країнах ЄС, і подальшого посилення довіри до банківських систем обох країн.
Окрему увагу під час зустрічі було приділено важливості поглиблення співпраці між наглядовими органами України і Австрії у сфері нагляду за банківськими установами.

Представники обох сторін підкреслити, що налагодження більш плідного діалогу й ефективного співробітництва, адекватна поінформованість щодо подій, які відбуваються у банківських системах обох країн, планів і стратегії подальшого розвитку окремих банків, а також наглядових заходів є необхідною передумовою для належної оцінки всіх ризиків, на які наражаються банківські установи, та забезпечення ефективного нагляду за їх діяльністю.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет