• Google+

"МЕГАБАНК" визначив перших 100 переможців депозитної акції "Даруємо тепло на свята"

20 декабря 2012 г. — ПАО «Мегабанк»

"МЕГАБАНК" визначив перших 100 переможців акції "Даруємо тепло на свята", яка стартувала 3 грудня в усіх відділеннях ПАТ "МЕГАБАНК" та розрахована на вкладників – фізичних осіб.

Відповідно до умов акції, в кожному із відділень банку в 24 регіонах України були визначені перші переможці, яки відкрили депозитний рахунок у період з 03.12.2012р. по 14.12.2012р. Окрім можливості отримувати привабливі відсотки по депозиту, усі переможці отримають приємний новорічний подарунок від банку – теплий плед.

Нагадаємо, що акція банку подовжується та для участі в акції необхідно лише відкрити в банку депозитний рахунок і внести початкову суму в розмірі не менше 2 тис. грн. (або 200 доларів США, або 200 євро). Один учасник акції може відкрити кілька депозитів. Чим більше депозитних рахунків відкриє клієнт банку, тим вище його шанс стати переможцем акції. Кількість переможців не обмежується. Наступні переможці акції будуть визначатися на початку січня. Офіційні правили акції та інформацію про переможців можна буде отримати на сайті банку та в мережі його відділень. Акція проводиться без обмеження терміну дії.

Окрім того "МЕГАБАНК" з 19 грудня запропонував своїм клієнтам новий вид вкладу – "Подарунковий", який як найспражній святковий подарунок, має максимально підвищені відсотки: до 25% річних у гривні, до 10% річних у доларах США та до 8% річних по вкладам в Євро. Вклад розміщується на 3 місяці з можливістю його поповнення.

Комментарии

blog comments powered by Disqus